Mouthguard 4-BRACES-White

€25,00
Beschikbaarheid: Op voorraad (6)
Levertijd: 1-2 dagen

Sinds 2025 nieuw in het assortiment van JOOST-Originals®, zijn de 4BRACES bitjes voor mensen met een vaste beugel.

Door de vaste beugel zijn de tanden al deels beschermd tegen beschadigingen door impacts van buitenaf.

De tanden kunnen echter nog wel extra bescherming gebruiken tijdens het sporten bijvoorbeeld tegen het afbreken van stukjes tand bij kleinere impacts. Maar beschermt ook de lippen, wangen en de beugel.

 

In samenwerking met orthodontisten heeft JOOST-Originals® nu een Multi- sport mondbeschermer ontwikkeld, volgens de laatste stand van de techniek in orthodontie.

Deze 4BRACES mondbeschermers zijn gemaakt van een TPE (BPA- vrij, Thermoplastisch Elastomeer) dat  zich zeer makkelijk aan de vorm van het gebit aanpast. Hierdoor voel je nauwelijks dat je een mondbeschermer draagt. En zijn voor beugeldragers beter dan de hardere, gewone mondbeschermers. Deze kunnen bij veelvuldig gebruik de slotjes van de beugel beschadigen.

Deze mondbeschermer hoeft dus niet eerst in warm water zacht gemaakt te worden om aan het gebit aan te passen!

Verder zorgt een rand aan de voorkant van het bitjes, die over de slotjes van de beugel heen valt, dat mondbeschermer op z’n plaats blijft. Ook als je heftig ademt bij intensief sporten.

Door het gebruik van TPE materiaal kan de mondbeschermer, zonder verdere aanpassing, over het gebit geschoven worden. Even nat maken van de mondbeschermer, voor het inbrengen, zorgt ervoor dat dit nog gemakkelijker gaat. En om dit bitje voor iedere beugeldrager geschikt te maken zijn ze er in twee maten, nl. junior en senior. De leeftijdsgrens tussen beide maten ligt rond de 10- 12 jaar.

Als de vorm van het gebit, door het dragen van een beugel, snel verandert dan is het aan te raden om het bitje regelmatig te vervangen om een perfecte pasvorm te garanderen. Ook bij overmatig kauwen op het bitje is dit aan te raden.

 

Om vervuiling van de mondbeschermer tegen te gaan, adviseren wij deze na ieder gebruik goed met water af te spoelen. Ook is het aan te raden om de mondbeschermer eens in de 1-2 weken nog iets grondiger te reinigen met aan tandenborstel met wat tandpasta of speciale mondbeschermer- reiniger. Dit geeft meteen ook weer een frisse smaak aan de mondbeschermer en zorgt ervoor dat het tandvlees niet ontsteekt. Gebruik hiervoor zeker geen chemische schoonmaakmiddelen!

Verder is het aan te bevelen om de mondbeschermer altijd in de meegeleverde opbergdoos op te bergen. Dit beschermt de mondbeschermer tegen vervorming en vuil van buitenaf. Deze opbergdoos is gemaakt van gerecycled materiaal en daardoor milieuvriendelijk.

 

JOOST-Originals® mondbeschermers: WE PROTECT YOUR SMILE!

0 sterren op basis van 0 beoordelingen